upoutavka upoutavka upoutavka upoutavka upoutavka

PGI Chicopee

Chicopee je jedním z vedoucích světových výrobců průmyslových utěrek z netkané textilie. Chicopee nabízí správnou utěrku pro každé použití, pro každou nečistotu, pro každý povrch a pro každého zákazníka.

Utěrky z netkané textilie: lepší čistící vlastnosti

Při výrobě utěrek z netkané textilie jsou vlákna pokládána přes sebe a spojena dohromady tak, že vytváři unikátní strukturu. Použitím různých výrobních technologií jsme schopni modifikovat tyto struktury tak, abychom vytvořili jedinečné utěrky se specifickými čistícími vlastnostmi. Díky tomu jsou utěrky Chicopee preferovány uživateli ve všech oblastech s vysokými nároky na kvalitu: pečovatelské ústavy, úklidové firmy, hotely, restaurace, cateringové společnosti a potravinářské firmy. Naše průmyslové utěrky jsou používány v automobilovém a tiskařském průmyslu i v při použití v ostatních průmyslových odvětvích.

Průmyslové utěrky.

Průmyslové utěrky Chicopee jsou čistící utěrky nejvyšší kvality vhodné ideálně pro denní používání v průmyslu. Široký sortiment výrobků nabízí výrobky pro všechny aplikace užití od náročného čištění až po jemné leštění. Ať potřebujete utěrky bez pouštění vláken nebo utěrku tepelně stálou, nebo utěrku odolnou rozpouštědlům nebo velmi jemnou ……. Chicopee má vždy pro Vás řešení. Průmyslové utěrky BOXER, BOXER PLUS, BOXER SUPER jsou čistící utěrky nejvyšší kvality vhodné ideálně pro denní používání v průmyslu. Široký sortiment výrobků nabízí výrobky pro všechny aplikace užití od náročného čištění až po jemné leštění. Sortiment BOXER je určen pro široké použití od utírání rukou až po čištění strojů a utírání povrchů, který může být požíván s vodou, čistícími prostředky i ředidly. Sortiment CHUX, CHUX CREPED,CHUX BASIC, SUPER TWILL uspokojí všechny Vaše požadavky. Všechny naše průmyslové utěrky jsou k dispozici v přenosných baleních, dávkovacích systémech i rolích.

PaperGroup

Skupina Papergroup má velmi dlouhou historii sahající až k rodině Vamberti a do roku 1895, kdy začala s výrobou papíru. V současnosti má skupina 3 výrobní závody s celkovou roční kapacitou 31.000 tun. Výroba papíru probíhá nejmodernější technologií “crescent-former” a všechny procesy jsou řízeny zkušenými a kvalifikovanými specialisty, kteří dodržují všechny standarty a technologie pro dosažení ideálního složení celulózy a jejich vláken, aby byly uspokojeny všechny potřeby a požadavky zákazníků. Sortiment výrobků skupiny Papergroup obsahuje výrobky pro profesionální použití (institucionální zákazníky) i pro maloobchod a konečného zákazníka. Profesionální sortiment zahrnuje výrobky jako jumbo toaletní papíry, skládané ručníky, ručníky v roli, průmyslové papíry či podložky na lůžka. Mezi výrobky určené pro spotřební trh patří například toaletní papíry, kuchyňské role, ubrousky nebo kapesníky.

Skupina Papergroup dodržuje všechny standarty kvality pro dosažení maximální spokojenosti svých zákazníků. Neustálá inovace, šetrnost pro životní prostředí, organizační a hygienické certifikace jsou pro skupinu Papergroup samozřejmostí. Skupina Papergroup je certifikována dle nálsedujících norem:

  • » ISO 9001:2000  potvrzující spolehlivost v oblasti organizační struktury a vnitřních procesů pro celkovou kvalitu výroby a procesů;
  • » ISO 14001:2004 ukazující šetrnost vůči životnímu prostředí jako základ firemní filozofie;
  • » BRC NO FOOD garantující, že výrobky společnosti jsou bezpečné, hygienické a neškodné pro zdraví;
  • » ECOLABEL garanutjící soulad se standarty pro minimální zatížení životního prostředí a minimální plýtvání energiemi.

Eurocarta

Společnost Eurocarta je specializovaný výrobce v oblasti hygienického i průmyslového sortimentu nabízející toaletní papíry, skládané ručníky, ručníky v roli s vnitřním odvíjením, průmyslové role různých velikostí, počtu vrtstev, barev a povrchové úpravě. Eurocarta je schopna výrabět dle individuálních potřeb zákazníka v různých úrovních kvality. Můžete si vybrat mezi 1-vrtsvými až 4-vrstvými výrobky, povrchu s ražbou či bez, laminací, různými rozměry i počty útržků, bílými, zelenými či modrými rolemi.

Infibra

Společnost Infibra je specializovaný výrobce ubrousků a doplňkového sortimentu rozetek, podložek na stůl apod. Společnost Infibra nabízí široký sortiment ubrousků, a to 1-vrstvých, 2-vrstvých, 3-vrstvých, airlaid v rozměrech 24cm, 30cm, 33cm, 40cm, v bílém provedení a v celé barevné škále. Infibra je také schopna nabídnout možnost potisku ubrousů dle Vašich požadavků.