upoutavka upoutavka upoutavka upoutavka upoutavka

Výrobkové skupiny:
Toaletní papíry / Ubrousky / Zásobníky / Tekutá mýdla a chemie / Ostatní výrobky / Průmyslový papír / Netkané textilie


Ručníky

Skládané ručníky

Skládané ručníky představují komplexní způsob používání. Je to nejčastější systém utírání rukou, který je výhodné použít všude tam, kde je velká spotřeba a velký počet návštěvníků nebo uživatelů. Mezi taková místa patří například nákupní centra, stadióny, nemocnice či výrobní závody. Jedno vytažení znamená jeden ručník, a tudíž kontrolovaná spotřeba a dávkování dle skutečné spotřeby. Skládané ručníky můžeme rozdělit dle způsobu skládání na ZZ (někdy také zvané V folded) nebo C skládání. Někdy se také můžeme setkat se způsobem skládání tzv. Interfolded, tzn.vícenásobné skládání. Všechny možnosti skládání jsou k dispozici v 1-vrstvém (ekonomickém) nebo 2-vrstvém (komfortním) provedení.

Ručníky v roli

Ručníky v roli představují velmi flexiblní způsob využití a komplexní systém utírání rukou. Ručníky v roli lze použít nejen pro utírání rukou, ale také pro další aplikace, jako např. pro použití v kuchyni nebo pro základní utírání v obecném průmyslu nebo u čerpacích stanic. Jsou ideální pro sušení rukou či obecné utírání. Velkou předností tohoto systému je možnost dávkování spotřeby a multifunkčnost použití. Ručníky v roli jsou k dispozici v midi a maxi provedení dle velikosti a počtu útržků (metrů) na roli. Ručníky v roli jsou také k dispozici v 1-vrstvém (ekonomickém) nebo 2-vrstvém (komfortním) provedení.

Systémové role

Systémové role představují kontrolovaný a ekonomický systém dávkování s rychlou obsluhou a nejlepší možností hygieny bez dotyků. Je to vždy hygienický systém automatického dávkování, kdy je ručník naříznut již uvnitř zásobníku. Díky tomu se nedotýká ani zásobníku, ani ostatních ručníků a tím je redukováno riziko přenosu bakterií. Automatické dávkování vždy pouze jednoho ručníku znamená větší kontrolu spotřeby a nákladů. Systémové role nabízejí výběr z několika úrovní kvality – jsou k dispozici v 1-vrstvém i 2-vrstvém provedení.


Toaletní papíry

Jumbo toaletní papír

Jumbo toaletní role představují systém používaný v místech s velkou spotřebou, kdy nabízejí velkou kapacitu toaletního papíru. jumbo toeltní papíry šetří čas menší potřebou pro výměny a také náklady na manipulaci a skladování. Jumbo toaletní papíry jsou k dispozici v mini a maxi provedení a v 1-vrstvém nebo 2-vrstvém provedení z recyklovaného materíálu nebo celulózy.

Konvenční toaletní role

Konvenční toaletní role představují klasický a univerzální systém používání. Konvenční toaletní role mohou být používány od domácnosti až po kanceláře. Jsou k dispozic v 1-vrstvém, 2-vrstvém nebo 3-vrstvém provedení z celulózy nebo recyklovaného materiálu a jsou k dispozici v provedení s různým počtem útržků a v různých baleních. Mohou být také laminovány. Do domácnosti i kanceláří

Skládaný toaletní papír

Skládaný toaletní papír představuje systém s kontrolovanou a dávkovanou spotřebou. Tento systém nabízí optimální dávkování, kdy si uživatel sám určuje počet útržků. Skládaný toaletní papír je k dispozici v 1-vrstvém nebo 2-vrstvém provedení vždy vyroben z celulózy.


Ubrousky

1-vrstvé ubrousky

1-vrstvé ubrousky představují cenově výhodné řešení pro ekonomické použití. Nabízejí pěkný design, jednoduchou manipulaci a zajištění hygieny hostů.

Vícevrstvé ubrousky

Vícevrstvé ubrousky jsou ubrousky z kvalitního materiálu (100% celulózy), které jsou k dispozici v různých barvách, rozměrech (24×24cm, 33×33cm, 40×40cm) a ve 2-vrstvém nebo 3-vrstvém provedení. Vícevrstvé ubrousky plní funkční i estetické potřeby. Je možné je potisknout vašim logem či vzorem.

Ubrousky s potiskem

Ubrousky s potiskem jsou ubrousky z kvalitního materiálu (100% celulózy), které jsou k dispozici v různých barvách, rozměrech (24×24cm, 33×33cm, 40×40cm) a v 1-vrstvém, 2-vrstvém nebo 3-vrstvém provedení. Je možné je potisknout vašim logem či vzorem.


Zásobníky

Kompletní řada zásobníků umožňuje uspokojit všechny požadavky zákazníků v oblasti hygieny. Kompletní řada zásobníků nabízí atraktivní design, vynikající funkčnost, jednoduchost a spolehlivost, hygieničnost a tvrzený ABS plast odolný proti poškození.


Tekutá mýdla a chemie

Mezi tekutá mýdla a chemie patří všechny výrobky pro základní úklidovou chemii (tj. chemii určenou k běžnému ručnímu úklidu), průmyslovou čistící chemii (která se používá k průmyslovému strojnímu úklidu), doplňkovou úklidovou chemii a tekutá mýdla.


Ostatní výrobky

Mezi ostatní výrobky zahrnujeme kosmetické ubrousky a kuchyňské role ve 2-vrstvém provedení vyrobené ze 100% celulózy. Kuchyňské role jsou laminované a balené po dvou nebo třech rolích.


Průmyslový papír

Průmyslové role pro základní užití

Průmyslové utěrky pro základní užití jsou 1-vrstvé nebo 2-vrstvé papírové utěrky vyrobené z recyklovaného materiálu nebo celulózy. Jsou určené pro jednodušší čistící práce, kde se očekává velká spotřeba a kde je efektivnost naprostou nutností. Rychle absorbují všechny kapaliny. Mají optimální poměr kvality a ceny. Oblasti užití jsou základní čištění a utírání v potravinářství, zdravotnictví, průmyslových kuchyních, strojírenství a mechanických dílnách. Vyznačují se absorpcí do 2-násobku vlastní hmotnosti. Pracují dobře s vodou i rozpouštědly. Mají základní pevnost za mokra. Průmyslové utěrky pro základní užití šetří čas i náklady. Mají optimální poměr kvality a ceny.

Průmyslové role pro náročné užití

Průmyslové utěrky pro náročné užití jsou víceúčelové barevné 2-vrstvé nebo 3-vrstvé papírové utěrky vyrobené z recyklovaného materiálu nebo celulózy. Hrubší strana je určena k většímu mechanickému namáhání, jemnější strana pro ošetření citlivého povrchu. Vyznačují se výbornou savostí vody, mastnot, olejů i rozpouštědel. Usnadní a zefektivní Vaší práci. Plně nahradí pucvol a textilní hadry. Jsou učené pro všechny provozy, kde se očekává vysoká spotřeba. Jsou pevné i za mokra.Oblasti užití jsou čištění a utírání ve strojírenství, těžkém průmyslu, mechanických dílnách a automobilovém průmyslu. Průmyslové utěrky pro náročné užití absorbují až 3-násobek vlastní hmotnosti. Mají ekonomický poměr kvality a ceny. Vyznačují se vysokou pevnosti za mokra a mají povrchovou úpravu ražbou a laminací. Průmyslové role pro náročné užití šetří čas i náklady a mají univerzální užití.

Průmyslové role pro speciální užití

Průmyslové utěrky pro speciální užití jsou velmi pevné barevné 3-vrstvé papírové utěrky vyrobené ze 100% celulózy a laminované. Díky speciální struktuře vláken sají až 3x více kapalin než textilní hadry a 3x rychleji. Struktura utěrek umožňují odstranit zaschlou špínu, hladké strany ošetření citlivých povrchů. Speciálně vyvinutá pro čištění od oleje, vody, řezných kapalin a rozpouštědel. Oblasti užití jsou čištění a utírání ve strojírenství, mechanických dílnách a automobilovém průmyslu. Průmyslové utěrky pro speciální užití absorbují až 3x více a 3x rychleji než textil. Mají velmi vysokou pevnost za mokra a speciální strukturu vláken spojených laminací. Jsou to speciální utěrky vyznačující se velkou absorpcí olejů, vody a řezných kapalin.


Netkané textilie

Netkané textilie pro obecné užití

Netkané textilie pro obecné užití značky Chicopee jsou čistící utěrky vysoké kvality vhodné ideálně pro denní používání v průmyslu. Netkané textilie pro obecné užití jsou velmi pevné utěrky z netkané textilie určené pro čištění, utírání a leštění v jakýkoliv provozech. Absorbují velké množství kapaliny, snadno uvolňují nasátou kapalinu a znova odsávají zbytky bez rozmazání. Snižují spotřebu rozpouštědel až o 25%. Dostatečně pevné i při značném namáhání. Za vlhka velmi měkké. Vyznačují se sníženým pouštěním vláken. Jsou vhodné tam, kde se vyžaduje kombinace maximální savosti a pevnosti.Oblasti užití jsou čištění, utírání a leštění ve strojírenství, těžkém průmyslu, mechanických dílnách a automobilovém průmyslu. Netkané textilie pro obecné užití mají vysokou pevnost, velkou savost, snížené pouštění vláken a představují ideální náhradu textilních utěrek. Jsou univerzální utěrky dostatečné pevné pro jakoukoliv práci. Netkané textilie pro obecné užití značky Boxer, Boxer Plus, Boxer Super jsou to nejlepší variantou.

Netkané textilie pro speciální užití

Netkané textilie pro speciální užití jsou určené pro použití ve všech oblastech s vysokými nároky na kvalitu: pečovatelské ústavy, úklidové firmy, hotely, restaurace, cateringové společnosti a potravinářské firmy. Netkané textilie pro speciální užití jsou používány v automobilovém a tiskařském průmyslu i v při použití v ostatních průmyslových odvětvích. Náročné aplikace užití od náročného čištění až po jemné leštění. Ať potřebujete utěrky bez pouštění vláken nebo utěrku tepelně stálou, nebo utěrku odolnou rozpouštědlům nebo velmi jemnou. Utěrky z netkané textilie SUPER TWILL jsou čistící utěrky nejvyšší kvality vhodné pro náročného čištění i jemné leštění. Mají velmi nízké pouštění vláken, tepelnou stálost, mimořádnou pevnost, vysokou savost a velkou trvanlivost. SUPER TWILL uspokojí všechny Vaše požadavky. SUPER TWILL je k dispozici v přenosných baleních i rolích. Utěrky z netkané textilie CHUX a CHUX CREPED jsou velmi pevné čistící utěrky s velkou absorpcí a jemným povrchem. Velmi hustá struktura vláken umožňuje čistit drsné i jemné povrchy. Je k dispozici i v krepované verzi. Má velkou absorpci vody, oleje,barev a ostatních tekutin. Má vlemi nízké pouštění vláken a je bez silikonu.